O Jestřábím oku

Jestřábí oko je tenisový portál zaměřený na informace pro širokou tenisovou veřejnost. Příznivci tenisu zde najdou zejména kalendář tenisových akcí, pozvánky na tenisové turnaje (především amatérské, ale i zajímavé profi turnaje v České republice či blízkém okolí), výsledky a reportáže z turnajů, zajímavé tenisové články, recenze kurtů, hal a sportovních obchodů, adresář  tenisových kurtů, rady tenisových trenérů, diskuse a spoustu dalších tenisových informací …

Pořádáte tenisový turnaj nebo jinou akci spojenou s tenisem?

Informujte o vaší akci širokou tenisovou komunitu prostřednictvím Jestřábího oka. Zdarma a rádi zveřejníme jak pozvánku na vaši akci, tak i následnou reportáž a výsledky z turnaje. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailem.

Zaujalo vás Jestřábí oko?

Zajímáte se o tenis a chtěli byste se na tvorbě Jestřábího oka podílet? Nebo naopak – zaujal vás obsah Jestřábího oka a chtěli byste jeho obsah přebírat? Chcete oslovit komunitu tenisových hráčů reklamou nebo PR články na Jestřábím oku? Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo e-mailem – rádi se domluvíme na další spolupráci.

Sportu zdar a tenisu zvlášť!

Redakce Jestřábího oka
info@jestrabioko.cz

Ivo Minster
Šéfredaktor
Rostislav Geržičák Technická podpora
Mikkel Bom Simonsen
Marketing